Yurtdışı Sipariş
Yurtdışından Alışveriş
Yurtdışı Alışverişlerinizle Ürünler Sigortalı olarak teslim edilmektedir. Yurtdışından satın alma işlemi gerçekleştirerek, ürünün Türkiye'de bulunan bir adrese teslimini isteyebilirsiniz.Yurtdışında herhangi bir şubemiz veya internet satış sitemiz yoktur.İsmimizi kullananlara itibar etmeyiniz.Almış olduğunuz ürünü kullanmamış olmak koşuluyla Türkiye'ye geldiğiniz zaman değiştirebilirsiniz. 


Kredi Kartı ile Ürün Satın Almak
Sitemizden Türkiye deki Bankalara ait Kredi Kartlarıyla Alışveriş yapabilirsiniz.Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek ,kredi kartınızla ödeme işleminizi gerçekleştiriniz.


Western union ile Para Gönderimi
Western union ile ödeme yaparak ürünlerimizi satın alabilirsiniz.Aldığınız ürünler kargo ücretide eklenerek,gerçekleştirmeniz gereken toplam tutar sizlere e-mail aracılığıyla paylaşılacaktır. Western union gönderimlerinde 
Hüseyin Arslan (TCKN 12266950708 ) Türkiye-İstanbul  İsmine havalenin yapılması,havale refarans numarasının bizlere bildirilmesi gerekmektedir.Havalenin teyit edilmesinden sonra ürününüz hazırlanarak sizlerle kargolanır.

Money Gram ile Ürün Satın Almak
Money Gram ile ödeme yaparak ürünlerimizi satın alabilirsiniz.Aldığınız ürünler kargo ücretide eklenerek,gerçekleştirmeniz gereken toplam tutar sizlerle e-mail aracılığıyla paylaşılacaktır.Money Gram gönderimlerinde Hüseyin Arslan (TCKN 12266950708) Türkiye-İstanbul İsmine havalenin yapılması , havale referans numarasının bizlere bildirilmesi gerekmektedir.Havalenin teyit edilmesinden sonra ürününüz hazırlanarak sizlere kargolanır.


Swift ile Ürün Satın Almak
Siparişinizi Swift ile ödeme yöntemini seçerek tamamladıktan sonra, aldığınız ürünler kargo ücretide eklenerek ,gerçekleştirmeniz gereken toplam tutar sizlerle e_mail aracılığıyla paylaşılacaktır.Aşağıda yer alan hesap bilgilerimize SWIFT yöntemi aracılığı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Hesap Bilgilerimiz
Türkiye Garanti Bankası A.ş
Şube :1230 Hesap No:9098016
TR380006200123000009098016
Banka Swift Kodu:TGBATRISXXX
Şirket Bilgileri :Özkılıçkaya Kuyumculuk San.Tic.Ltd.Şti.
Yurt Dışı Sigortalı Kargo
Ürün bedeline Yurtdışı Teslimatta 100 tl kargo bedeli eklenmektedir.Ödeme onayınız ile birlikte 1-3 işgünü içerisinde ürünleriniz sevk edilir.Sevk tarihinden sonraki 7-15 Gün içerisinde ürünler tarafınıza teslim edilmiş olur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.