Garanti ve Değişim Koşulları

Aldığınız her ürün Özkılıçkaya Kuyumculuk Ltd Şti Garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile değişim talep edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile gönderiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin değişim talebi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile değişime gönderilmemesi halinde ürünün değişim talebi kabul edilmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde değişimi talep edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Ürün değişimleri eşdeğer yada yüksek tutarlı ürünler ile yapılabilir,ücret iadesi yapılamaz.

Ürünlerimiz 2 yıl ücretiz bakım garantili olup kargo ücreti müşterilerimize aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.